Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr letni 2020 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Oczywiście, że nie. Nasze sale są w pełni wyposażone i przygotowane do nauki programowania. Istnieje jednak możliwość korzystania z własnego sprzętu, jeśli jest taka potrzeba.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci uczące je programowania to nauka odbywająca się systemem semestralnym będąca odpowiedzią na zapotrzebowanie na zajęcia dodatkowe – pozalekcyjne.

Jeżeli jesteś w stanie nadrobić materiał jak najbardziej. My udzielimy niezbędnej do tego pomocy.

Organizując nasze zajęcia komputerowe dla dzieci, wiemy jak ważna jest znajomość języka angielskiego, na którym bazują prawie wszystkie języki kodowania. Dlatego też nauka angielskiego jest jednym z elementów naszych zajęć.

W zależności od stopnia zaawansowania uczestników, jak i ich wieku, warsztaty programowania dla młodzieży i dzieci w Płocku to klasy liczące od 5 do 12 uczniów. W ten sposób można być pewnym zarówno nauki umiejętności pracy w zespole, jak i indywidualnego podejścia do problemów przez wykładowcę.

Stawiamy na to, że nasi słuchacze w przyszłości mogą chcieć wiązać pracę zawodową z programowaniem. Umiejętność tworzenia gier komputerowych nie tylko pozwala na rozwój kreatywności i przynosi dużo radości, ale jest też coraz bardziej opłacalnym doświadczeniem. Nasze warsztaty programowania dla dzieci to przede wszystkim właśnie praktyka i zdobywanie umiejętności, ucząc się na błędach, a nie tylko sucha teoria.